Családokért Mentálhigiénés Közösségfejlesztő Egyesület

7:00 du.

Helyszín:

Háló Közösségi és Kulturális Központ - S4

Játék, mint egy házibuliban 😉, viszont ez nem házibuli. Sok új ismerőssel. Hívd el a barátaidat is 😉
Kedvezményes jegyek csak elővételben 😉 Max 120 főt tudunk fogadni 🙂 Előzetes regisztráció szükséges. Rapid randi: 8 férfi 8 nő 😉
Oszd meg az eseményt, hogy találkozzunk újra 😉 vagy először 😉 Lesz buli, játék 😉 Randi.
Kapunyitás: 19 órakor – Társasjátékok egész este
Rapid randi, 8 nő és 8 férfi 🙂
A korosztályi bontás miatt nem tudunk mindenki számára randi széket biztosítani.
Dress Kód hölgyeknek: Színes, Csinos
Férfiaknak ing 🙂 ez a minimum 🙂
Egy megosztással ingyenes pár és családterápiás alkalmakat nyerhetsz, amit tovább is ajándékozhatsz 😉
Jelentkezz szervezőnek a mentalsarok@gmail.com címen egy rövid bemutatkozással 😉 Te a munkáddal támogatod az estet 😉
Játékok folyamatosan
Randi az est kezdetén..
Nem tudjuk kiküldeni a találatokat 🙂 Érdeklődni legkorábban egy órával a randi után lehet 😉
1 ÓRAKOR Kapuzárás
Nincs öt perces belépőnk 🙂 sem látogató jegyünk. Előzetes regisztráció és jelenléti ív aláírása kötelező.
A résztvétel regisztrációhoz kötött, amit a regisztrációs linken keresztül érsz el.
Kérünk, hogy vedd komolyan a regisztrációt, mivel a termek befogadó képessége korlátozott. Nem tudunk foglalást visszautalni.
Teák, frissítő limonádék és szörpök, rágcsa, popcorn is várnak! De hozzánk a saját kedvenc italaidat és étkeidet is elhozhatod! 😉 A büfében pedig vásárolni is tudsz és ezzel támogatni a Háló Közösséget.
Az itt hagyott értékeidért nem tudunk felelősséget vállalni. Tilos plakátokat elhelyezni az épületben és szórólapot osztani. A rendezvényen fotók és videófelvételekkészülhetnek.
Akinek vannak még szuper társasjátékai, hozza magával!
Helyszin: Budapest, Semmelweis u. 4, 1052
A regisztráció 19 órától kezdődik, a regisztrációt 100 főnél leállítjuk, amit nagyon gyorsan el szoktunk érni.
Elővételben átutalással 1500 forint lásd a regisztrációs linkben 😉
Helyszínen 2500 forint, ha regisztráltál.
24 év alatti egyetemistáknak 1200 forint
11713184-21454985 HUF
CSALÁDOKÉRT MENTÁLHIGIÉNÉS KÖZÖSSÉG
Háló Közösségi és Kulturális Központ – S4 programajánló levlistára való feliratkozás:
a szervezők
A Rendezvényeinkről kép- és hangfelvétel készülhet, amelyen a rendezvény látogatói rögzítésre kerülhetnek, és a felvétel Rendezvényszervező hírcsatornáin (honlap, Facebook-oldal, Facebook-csoport, egyéb, a Rendezvényszervező által szervezett rendezvény) bármikor nyilvánosságra kerülhetnek; a rendezvény látogatója ebből fakadóan nem támaszthat sem a Szolgáltató, sem a Rendezvény szervezője, sem pedig a felvétel jogos felhasználója felé semmilyen igényt.
A Rendezvényeken (TÁRSas Játék Est stb.) a részt vevő személy a részvétellel hozzájárul arcának, megjelenésének, megnyilvánulásainak rögzítéséhez és közléséhez, azzal, hogy kizárólag kifejezett beleegyezésével nevesíthető.
A rendezvények területén a szervezők írásbeli engedélye nélkül tilos bármiféle kereskedelmi vagy reklámtevékenységet folytatni.
CSMK Egyesület
2019. 2020.
Mentál Sarok
2016. 2017. 2018.

Helyszín:

Összes hely 120
  • Háló Közösségi és Kulturális Központ - S4
  • Semmelweis u. 4.
  • Budapest
  • Hungary

Esemény részletei

• 2020-07-03 7:00 du. - 2020-07-04 - 1:00 de.
Esemény megosztása
Hozzáadás naptárhoz